Tap Titans 2 Hero apk indir hileli mod 2022**

TELEGRAMYOUTUBE
4.6/5 Oylar: 993,225
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Tap Titans 2, Hero apk ,indir,hileli mod, 2022**,

Titans 2’ye dokunun, MOD APK, Sınırsız, Para, Ücretsiz Alışveriş,

Tap Titans 2, oyuncuların Sword Master’ın saldırılarını gerçekleştirebileceği ve titanları alt edebileceği, dokunmaya dayalı bir oyundur. Bu oyunun mekaniğine kolayca erişebileceksiniz ve kaynakları toplamak için birçok farklı seviyeden geçebilirsiniz. Aynı zamanda, karakterinizin tek bir şeye çok fazla odaklanamadığınız gücünü belirleyen birçok faktör olacaktır. Yani saldırınız konusunda kendinize yeterince güvendiğinizde daha zorlu oyun modlarına katılabilirsiniz.

TİTANLARLA SAVAŞMAK İÇİN BİR KILICI USTASINA DÖNÜŞÜN

Tap Titans 2’nin hikayesi, diğer kahramanlarla savaşan siyah bir görünüme sahip büyük yapılı bir titan gördüğünüzde açılıyor. Ancak bu kahramanların direnişi uzun sürmedi çünkü kısa süre sonra siyah titan tarafından saldırıya uğradılar ve yakındaki bina da çöktü. Titanların düşmanı olacak bir Kılıç Ustası olduğunda insanlığın sonu değil ve karakter ile uzun bir yolculuğa çıkacaksınız.

Oyundaki ortam 2 boyutlu bir dünyada geçiyor ve ekran ikiye bölünmüş durumda. En üstte, oyuncunun güçlü devlerle savaştığı ekran var ve onlara karşı ona yardım etmeye çalışacaksınız. Altta, kilidini açmak zorunda olduğunuz parayı kullanacağınız yükseltilmiş özellikler bunlar. Bunun yaklaşılması çok zor olmayan bir oyun olduğu ve oyuncuların karakterleri için gelişim yolunu kendilerinin seçecekleri söylenebilir.

Tap Titans 2  Hero apk indir hileli mod 2022** Tap Titans 2  Hero apk indir hileli mod 2022**

PARA KAZANMAK İÇİN TİTANLARI ÖLDÜR

Tap Titans 2’de oyuncuların yapması gereken asıl iş, Sword Master eğik çizgileriyle titanları korkutucu bakışlarla alt etmektir. Karakterin hareketleri gibi faktörler hakkında çok fazla endişelenmenize gerek kalmayacak çünkü karakteriniz sadece titanların önünde duracak ve onlara kılıcını savuracak. Bu nedenle, eğik çizgilerin yapılabilmesi için ekrana mümkün olduğunca dokunmanız gerekecek ve zamanla bir titan aynı miktarda altınla düşecek.

Düşmanlarınıza hızlı bir şekilde saldıracaksınız ve iki rakip arasında herhangi bir kopukluk olmayacak. Belirli bir aşamaya geldiğinizde ortam değişecektir ve bu, hem düşmanlara saldıracağınız hem de bazen doğru yükseltme öğesini seçmeyi bırakacağınız anlamına gelir. Aynı zamanda, saldırıya uğrayacağınız konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü ekibiniz için başka savaşçılar da kiralayabilirsiniz. Bu karakterler, otomatik olarak saldıracakları için kahramanı yükseltmek için sizin kadar güçlüdür.

APK indir  Dead God Land: Survival Games Mod Apk 0.0.0206 [Remove ads][Unlimited money][Mod speed]

Gücünüzü artırmak için oynadığınız oyun boyunca deneyimlediğiniz temel oyunun yanı sıra, göz ardı edemeyeceğiniz başka heyecan verici oyun modları bulacaksınız. Turnuvalar modu, oyuncuların konumlarını ortaya koyacakları ve evcil hayvanlar da dahil olmak üzere etkileyici ödüller kazanmanıza yardımcı olacakları yerdir. Baskın modu için, klanla bağlantı kurabilmeniz ve çok fazla sağlıkla dev bir titana saldırabilmeniz için bir baskın bileti alacaksınız.

Tap Titans 2  Hero apk indir hileli mod 2022** Tap Titans 2  Hero apk indir hileli mod 2022**

ZAMAN İÇİNDE KILIÇ MASTER’IN GÜCÜNÜ ARTIRIN

Tap Titans 2’deki ana karakterin gücü, zamanla farklı etkenlere bağlı olarak artacaktır. Seviye atlarken saldırı gücünü artırabilir ve karakter için aktif becerilerin kilidini açabilirsiniz. Aynı zamanda, kiraladığınız karakterler de nihayetinde seviyeyi yükseltebilir, böylece takımın gücü dengelenebilir. Saldırıyı desteklerken ve bazı pasif etkiler eklerken karakteri ve evcil hayvanı yoldaşınız olarak donatmak için savaş sırasında bazı ekipmanlar düşürülecek.

ANA ÖZELLİKLER
Çevrimdışı ve hareket halindeyken, eksiksiz boşta RPG oyun deneyiminin keyfini çıkarın.
14 güzel, elle çizilmiş dünyada +150 yepyeni devi yok etmek için dokunun.
Dev saldırıdan kurtulmanıza yardımcı olacak kahramanları ve sadık evcil hayvanları işe alın.
Size yardımcı olacak, yaratıklarla daha etkili bir şekilde savaşacak özel yeteneklerin kilidini açın.
Daha güçlü olmanızı sağlayan güçlü antika kalıntılar için başarılarınızda prestij ve nakit para kazanın.
Kahramanınızın kılıcını ve zırhını oyun tarzınıza uyacak şekilde değiştirmek için öğeler toplayın.
Çok oyunculu modda, büyük titan hükümdarlarla savaşmak için klanlar oluşturun veya katılın.
Sezonluk etkinlikler sırasında, ödüller ve nadir eşyalar almak için manzaralı yollar seçin.
Becerilerinizi göstermek ve inanılmaz ödüller kazanmak için dünyanın her yerinden oyunculara karşı dünya çapındaki turnuvalarda yarışın.
Tap Titans 2 v5.17.0 MOD APK (Mega Menü, Sınırsız Para, VIP) İndir

Kılıcını al, bir kahraman takımı topla ve 70.000’den fazla seviyede güçlü Titan Lordlarını yenmek için destansı bir macerada Kılıç Ustası’na katıl.

Bu tıkırtı RPG macerasında karada yolculuk ederken yüzlerce Titanı kılıcınızla öldürmek için dokunun. Yeni teçhizat için kılıcınızı yükseltin, evcil hayvanlar toplayın ve Ultimate Sword Master olarak mirasınızı bırakmak için dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarla çok oyunculu klan baskınlarına katılın.

Efsanevi Titanlara saldırmak ve toprağa barışı geri getirmek için bu görevde aralıksız canavarlarla savaşmak için kahramanlarınızı ve Kılıç Ustasının becerilerini stratejik olarak geliştirin.

APK indir  stardew valley apk hileli indir 2022** 1.4.5.151

TAP TITANS 2 İLE YAPABİLİRSİNİZ
★ çevrimdışı ve hareket halindeyken tam boşta RPG oyun deneyimini OYNA.
★ 14 muhteşem, elle çizilmiş diyarda +150 yepyeni Titan’ı yenmek için TAP
★ Bitmeyen Titan saldırısına dayanmanıza yardımcı olacak kahramanları ve sadık evcil hayvanları İŞLETİN
★Canavarlarla savaşmak için stratejik olarak güçlenmek için benzersiz becerilerin KİLİDİNİ AÇIN
★ PRESTİJ ve güçlü eski eserler için ilerlemenizde para kazanın ve daha güçlü olun
★ kahramanınızın kılıcını ve zırhını oyun tarzınıza uyacak şekilde özelleştirmek için ekipman TOPLAYIN
★ Çok oyunculu modda her şeye kadir Titan Lords’u yenmek için klanlar OLUŞTUR veya klanlara katıl.
★ ödüller ve özel teçhizat toplamak için mevsimlik etkinlikler sırasında manzaralı yollarda MACERA
★ Gücünüzü göstermek ve harika ödüller kazanmak için küresel turnuvalarda dünyanın dört bir yanından diğer oyunculara karşı YARIŞIN

TAP TITANS 2 NEDEN OYNANIYOR?
★ RAIDS, benzersiz yeteneklere, güçlü ödüllere ve yeni bir savaş sistemine sahip yeni titan patronları içeren, klanınızla çok oyunculu savaş için yepyeni bir yol sunar.
★ Baskınların tamamlanmasından elde edilen KAHRAMAN KAYDIRMALARI, Sword Master’ınızı daha önce mümkün olandan daha fazla yükseltmenize izin verir.
★ TITAN LORDS, savaşmak için yepyeni bir yolla baskın arenasına girdi! Bu süper canavarların altındaki daha zayıf iskeleti ortaya çıkarmak için bireysel zırh parçalarını kırın.
★ KART TOPLAMA, Swordmaster’ınızın gücünü artırmanın en yeni yoludur, bu boşta tıklama oyununda Titan düşmanlarını öldürmek için güçlü pasif ve aktif yetenekler verir.
★ DUST, savaşmak için koleksiyon kartlarını yükseltmek ve hazırlamak için yeni tahsil edilebilir para biriminizdir.
★ Klan XP ve Baskın Biletlerini içeren KLAN YÜKSELTMELERİ, diğer Kılıç Ustaları ile bağlantı kurmak ve oynamak ve çevrimiçi savaşmak için size daha fazla neden sunar.

TAP TITANS 2 HAKKINDA
Güçlü bir bıçağı savuran Kılıç Ustası, sonsuz uykusundan kalktı ve diyarda ortalığı kasıp kavuran korkunç Titanları buldu. Onu bağlayan zincirleri kırarken, Karanlık Lord ile savaşmaya ve yoluna çıkan tüm Titanları avlamaya yemin etti. Ninja benzeri refleksler ve yardımına koşan bir kahramanlar ordusuyla Kılıç Ustası, yeni ve kesintisiz bir vuruş macerasında.

Bu boşta aksiyon oyununda arazide hücum ederken, savaşta herhangi bir canavarla yüzleşirken Sword Master’ın yanında savaşmak için Kobalt Çelik Şövalyesi Lance gibi benzersiz yeteneklere sahip bir kahraman takımı kurun. Elle çizilmiş 14 krallıkta ilerlemek için stratejik olarak güç verirken kahramanlarınızın yanında hafifçe vurun. Bu artımlı aksiyon RPG’sinde özel teçhizatı yükseltin veya üretin ve benzersiz kahraman yeteneklerinin kilidini açın. Kılıcınızı ölümcül silahlarla takas edin ve baskınlarda veya turnuvalarda Titan Lordlarına maksimum hasar verin. Etkinlik devralmalarında maceraya atılırken ve olağanüstü ödüllerin kilidini açarken zafere ulaşmak için hafifçe vurun. Yol boyunca, bu ücretsiz tıklama oyununda dünya çapındaki Sword Masters ile klanınıza katılın veya klanınızı kurun.

APK indir  Tower of God: New World

TALK TO US
Join your Tap Titans Friends on
★ Facebook: facebook.com/TapTitan
★ Reddit: reddit.com/r/TapTitans2
★ Discord: discord.gg/gamehive
★ Twitter: twitter.com/gamehive
★ Instagram: instagram.com/taptitansofficial/
★ Blog: gamehive.com/blog
★ Youtube: youtube.com/user/GameHiveVideo

Terms & Privacy
gamehive.com/tos
gamehive.com/privacy

DOWNLOAD AND PLAY NOW – Join the adventure and tap tap tap to victory!

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

news 
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Kılıç Ustası, dünyayı yepyeni ve daha da tehlikeli istilacı Titan ordusundan korurken savaş devam ediyor. Titanların sürekli artan kuvvetiyle başa çıkabilmek için Kılıç Ustasını yeni yöntemler ile güçlendir. Titanlar geri döndü, kılıcını al ve yeni bir yolculuğa başla!

◆ Özellikler ◆
๏ İstediğin zaman tam RPG deneyiminin TADINI ÇIKAR
๏ 120 yepyeni Titanı elle çizilmiş, muhteşem 10 dünyada yenmek için DOKUN
๏ Şiddetli Titan saldırısına karşı koymana yardım etmeleri için kahramanları ve sadık hayvanları AL
๏ Oynamak istediğin biçimi güçlendirmek için eşsiz becerilerin KİLİDİNİ AÇ
๏ İlerlemen ile güçlü nesneler ve yetenekler için PRESTİJ ve ödüller kazan
๏ Ekipman TOPLAYARAK oynayış tarzına uyması için kahramanının görüntüsünü ve güçlerini kişiselleştir
๏ Diğer oyuncularla güçlerini birleştirip güçlü Titan Lordlarını yenmek için Klanlara katıl veya Klan OLUŞTUR
๏ Gücünü göstermek ve muhteşem ödüller kazanmak için küresel turnuvalarda dünyanın dört bir yanından oyuncularla MÜCADELE ET

◆ Reddit ve Facebook’ta Tap Titans Arkadaşlarına katıl ◆
www.reddit.com/r/TapTitans2
www.facebook.com/TapTitan

◆ Terms & Privacy ◆
gamehive.com/tos
gamehive.com/privacy

Oy Ver post

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciGame Hive Corporation