spotify premium apk son sürüm 2022

8.5
Gerçek bir müzik aşığıysanız ve Spotify Premium APK 2022hakkında daha fazlasını keşfetmek istiyorsanız ,
APK indirTELEGRAMYOUTUBE
5/5 Oylar: 5
Bu uygulamayı bildir

Tanım

spotify premium, apk son, sürüm 2022,

Yıllar geçtikçe, birçok müzik akışı uygulaması, şaşırtıcı özellikleri ve kapsamlı İngilizce ve bölgesel müzik veri tabanıyla dünya çapında milyonlarca müzikseverin ilgisini çekmeyi başaran Spotify olarak ortaya çıktı. Spotify Premium’a ücretsiz olarak erişmenizi sağlayan Spotify Premium Mod Apk’ı mı arıyorsunuz ?

Spotify, ücretsiz bir hizmettir, yani bazı kısıtlamalara sahip ücretsiz bir sürümü ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın ücretli bir sürümü vardır. Spotify Mod avı peşindesiniz apk sizi buraya getirmiş olmalı ve Spotify premium’un modifiye edilmiş sürümünü sizlerle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.

spotify premium apk son sürüm 2022

Gerçek bir müzik aşığıysanız ve Spotify Premium APK 2022hakkında daha fazlasını keşfetmek istiyorsanız , Spotify premium ile ilgili her şeyi ele aldığımız için bu makaleye sadık kalın. Ayrıca, Spotify modunu android akıllı telefonunuza, pencerelerinize de yüklemek için talimatlar ekledik.

Spotify MOD APK

Bildiğiniz gibi Spotify, en şaşırtıcı Müzik Platformlarından biridir. Bunun yardımıyla milyonlarca insan şarkı dinliyor ve eğleniyor. Spotify, ücretsiz (ücretsiz ve ücretli) bir müzik akışı hizmeti sunar.

Spotify uygulamasının ücretsiz sürümünde birçok kısıtlamayla karşılaşmanız gerekiyor. Aynı zamanda Spotify’daki şarkıları herhangi bir kısıtlama olmaksızın dinlemek için Premium Plan satın almanız gerekiyor. Spotify’ın keyfini çıkarmak için aynı Premium Planı satın almanıza gerek yok, bu yüzden size Spotify MOD APK’yı getirdik .

Bu uygulamanın yardımıyla herhangi bir plan satın almadan sorunsuz müzik dinleyebilirsiniz. Bazı geliştiriciler Spotify MOD Uygulamasını oluşturmak için Spotify Premium’u hackledi ve tüm ped özelliklerinin kilidini açtı. Kimin yeni versiyonları gelmeye devam ediyor.

APK indir  Netflix Mod Apk 10.6.3

Dolayısıyla, Spotify’ın premium özelliklerinden para harcamadan yararlanmak istiyorsanız, bu Spotify Premium MOD APK’sını indirmeli ve bu avantajdan yararlanmalısınız.

Spotify Premium APK

Spotify premium apk, ücretsiz bir sürümle birlikte gelen tüm kısıtlamaların kilidini açan, Spotify premium’un değiştirilmiş bir sürümüdür. Spotify’ın ücretsiz sürümü, yüksek kalitede müzik akışı yapmanıza izin vermez, çevrimdışı akış için şarkı indiremezsiniz, biraz farklı kullanıcı arayüzünde şarkılar arasında reklamlar bulunur ve en rahatsız edici olanı saatte altı parça atlama.

Spotify’ın premium sürümü oldukça maliyetlidir ve biraz cep harçlığı olan bir öğrenciyseniz, Spotify premium Music apk, hizmet için ödeme yapmaya başlamadan önce sizin için doğru seçimdir. Premium özelliklerden tamamen ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Ayrıca Spotify premium’un mevcut fiyatlarına bir göz atın:

Spotify Premium Fiyatları:

Bireysel plan:

 Bu plan, ayda $9.99 USD doları fiyatla reklamsız müzik akışı, indirme ve isteğe bağlı oynatmaya izin veren yalnızca bir kişi içindir .

Aile planı:

 Bu plan, müzik dinlemeyi seven altı kişilik bir aile için uygundur. Spotify tarafından hazırlanan bir çalma listesinin yanı sıra bu planla tüm premium özelliklere sahip olacaksınız. Ayrıca müstehcen müziği engelleme seçeneği de vardır. Aile planı aylık $14.99 USD.

Öğrenci:

 Bu plan, müzikten ve akış hizmetinden keyif almak isteyen öğrenciler içindir. Reklam destekli bir Hulu planı, gösteri zamanı ile birlikte gelir ve Spotify’ın tüm özelliklerinin kilidini açar.

Öğrenci planı $4.99olarak fiyatlandırılır

Bu planlar umut verici görünüyor ama oldukça maliyetli, değil mi? Ama endişelenme, Spotify premium apk ihtiyacınız olan şey. Spotify’ın değiştirilmiş sürümünün sunduğu özelliklere bakalım.

Uygulamayı indirmeden önce, bu uygulamanın teknik detaylarını bir kez okumalısınız.

Böylece, bu uygulamanın telefonunuzu indirip indiremeyeceğini veya telefonunuzun android sürümünün bu uygulamayı destekleyip desteklemediğini öğrenebilirsiniz. Çünkü aşağıda boyutundan versiyonuna kadar tüm bilgileri verdik.

APK indir  Netflix APK + MOD (Premium Unlocked) v8.119.0

SPOTİFY PREMİUM APK ÖZELLİKLERİ

 

Spotify Premium Uygulamasının özellikleri Spotify MOD APK’da verilmiştir. bu yüzden bu uygulamayı indirmek istiyorsunuz. Bu uygulamada, tüm bu özellikleri ücretsiz olarak kullanacaksınız. Kullanmak için Üyelik satın almanız gereken. Bu uygulamada premium sürümden daha fazla özellik kullanacağınızı söyleyebilirim.

Buna inanmıyorsanız, aşağıda yazılı özellikleri kendiniz okuyun. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Uygulamanın ne kadar havalı olduğuna dair bir fikir edineceksiniz. Spotify’ın ücretsiz sürümünde, bu özellikleri oyun mağazasından indirirseniz rüyalarınızda bile göremezsiniz.

Spotify’ın ücretsiz sürümü, gerçekten sinir bozucu olan birçok sınırlamaya sahiptir. Spotify premium mod apk, kısıtlamaları aşmak için hepinizin ihtiyaç duyduğu şeydir. Şaşırtıcı özelliklerine bir göz atın:

1. Reklamsız müzik akışı

 

Hepimiz her gün Youtube’da video izlemiş olmalıyız. Bir video izlediğimizde, bazen o sırada atlanamayan reklamların göründüğünü ve bu nedenle ruh halimizin bozulduğunu fark etmiş olmalısınız. Aynı şey Spotify’ın ücretsiz sürümü için de geçerli. Reklamlar her zaman müzik dinlerken başlar.

Reklamlar rahatsız edicidir, değil mi? Spotify ücretsiz sürümünde parçalar arasında çok sayıda reklam var, ancak Spotify’ın değiştirilmiş sürümü yok, sinir bozucu reklamlar olmadan müzik dinlemeniz gereken şey bu.

2. Parçaları atla

Yukarıda bahsettiğimiz ücretsiz sürümün bir başka sınırlaması da 1 saat içinde atlayabileceğiniz parça sayısıdır.

Spotify’ın ücretsiz sürümü, bir saat içinde 6’dan fazla şarkıyı atlamanıza izin vermez, bu nedenle ücretsiz kredilerinizi kullandıysanız ve BTS’den bir şarkı sıraya alınmışsa, mahkumsunuzdur.

Değiştirilmiş sürümün böyle bir sınırı yoktur ve istediğiniz kadar parçayı atlayabilirsiniz. Harika, değil mi?

3. Kök izni yok

Spotify premium apk Cracked ile ilgili bir başka şaşırtıcı şey, çalışmak için cihazınızın kök erişimini gerektirmemesidir. Spotify premium apk’yi normal bir uygulama olarak rootsuz yükleyebilir ve müzik dinleyebilirsiniz.

Kullanmak için köklü cep telefonuna ihtiyaç duyan birçok MOD Uygulaması vardır. Mobil cihazı köklendirmek bazen zararlı hale gelir ve çoğu durumda mobil cihaz ölür. Bu yüzden Spotify Premium APK No Root Needed App paylaştık.

4. Çalma listesinden herhangi bir şarkıyı seçin

APK indir  Hand Talk Translator apk indir 2021**

Bu cidden Spotify free ile ilgili en kötü şeylerden biri. Bir çalma listesinden belirli bir şarkıyı seçmeniz kısıtlanmıştır. Şarkıları karışık modda ve bunu da saatte sadece altı atlama ile dinlemelisiniz.

Spotify’ın modifiye edilmiş sürümü, çalma listesinden herhangi bir şarkıyı seçmenize izin veriyor, bu da yine harika bir özellik.

5. Yüksek kaliteli akış

Spotify premium’un ücretsiz sürümü, düşük kalitede müzik dinlemenizi sağlarken, Spotify premium apk, en sevdiğiniz müziği 320 Kbps bit hızında dinlemenizi sağlar.

Bunlar Spotify premium apk’nin en iyi özelliklerinden bazıları. Yazının bir sonraki bölümünde, Spotify’ı android akıllı telefonlara ve ardından diğer cihazlara nasıl kuracağımızı öğreneceğiz.

spotify premium apk son sürüm 2022

Sınırsız Çevrimdışı İndirme

Spotify Free, kullanıcılar yalnızca çevrimiçi müzik dinleyebilecek, ancak Spotify Premium kullanıcıları şarkıları indirebilecek. ayrıca çevrimdışı dinleyebilecekler.

Sınırsız Arama

Çoğu insan şarkı dinlemeyi sever. Herkes kendi tercihine göre Klasik Şarkı, Eski Şarkı, Yeni Şarkı, Parti Şarkısı, vb. Gibi farklı şarkıları dinler. Pek çok şarkı türü vardır, ancak seçtiğiniz bir şarkıyı bir yerde bulmak zahmetli bir iştir. Ancak Spotify MOD APK ile bu problemle yüzleşmek zorunda kalmayacaksınız . İstediğiniz zaman şarkıları kolayca arayabileceğiniz ve dinleyebileceğiniz çok gelişmiş bir arama seçeneğine sahiptir.

Oy Ver post

Video

1 yorum "spotify premium apk son sürüm 2022"

  1. Geri bildirim: ROBLOX ,MOD ,APK indir , HİLELİ ,2022 yeni **,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

Güncellendi08.03.2022
Boyut44.6
Sürüm8.5
Gereksinimler4
Google Playden İndir Google Play