Kingdom Wars apk mod indir 2023**

2.8.3
Oynamak Kolay! Seviye ve Strateji Odaklı! Kötü Ordusuna karşı savaşı kazan! Krallığı kurtar! Çeşitli Karakterler ve Aşamalar! Özellik: - 400'den fazla aşama - 200'den fazla benzersiz müttefik ve düşman birimi - 100'den fazla müttefik biriminin benzersiz Limit-break görünümleri var - Her aşamada hazineleri toplayın ve çeşitli seçenek efektleri tetikleyin - 6 çeşit güçlendirici ürünle farklı ve stratejik olarak oynayın
APK indirTELEGRAM
4.8/5 Oylar: 50,000
Geliştirici
Springcomes
Güncellendi
30 Ara 2022
Sürüm
2.8.3
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Kingdom Wars, 2.8.3 apk ,mod, indir ,2023**,

Krallık Savaşları MOD’unu Fethetmek İstiyor. Oyuncuların sürekli olarak diğer oyunculardan taktik öğrenmesi gerekir. Savaşınıza farklı dövüş yöntemleri ekleyin. Elbette düşman, klasik stratejinizden dehşete düşecektir. Keşfetmeniz ve fethetmeniz için birçok harita. Ölüler Ülkesi,

Altın Çöl, Unutulmuş Uçurum, İsimsiz Orman bahsetmek istediğim topraklardır. Her gün aktif olarak pratik yaparak, daha yaratıcı ve yeni stratejiler öğreneceksiniz. Bu şiddetli savaşta.

Başarısızlığı kabullenmeyi öğrenmeniz ve yolunuza devam etmeniz gereken zamanlar olacaktır. Kazandığınızda gurur duymayın çünkü düşman hala çok güçlü ve kalabalık. Başarısız olduğunuzda cesaretiniz kırılmasın.

Savaş kazanılır veya kaybedilir. Yenilgiden sonra, daha iyi olmak için kendinize dersler çıkarın.

Kingdom Wars MOD’u indirin – Kaleyi savunmak için bir strateji oluşturun

Kingdom Wars 2.8.3  apk mod indir 2023**

Karakterler ve Öğeler

Oyundaki karakterleri altın paralarla satın alamayacaksınız. Özel karakterleri çağırmak için gümüş kartlar ve hazineler kullanın. Oyundaki her karakter kalenizi daha güvenli hale getirmeye yardımcı olur. Ayrıca düşmana saldırmak için bir ordu da toplayabilirsiniz. Düşman saldırılardan yenildiğinde. Kuvvetleri kesinlikle büyük ölçüde zayıflayacaktı. Bu, düşmanı yenerek bir karşı saldırı başlattığınız zamandır. Kadroyu özel karakterlerle yenileyin. Bununla birlikte, savaş için daha gerekli öğeleri birleştirin ve donatın. Şifa potası, takviyeler, vs… Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda öğe.

Kingdom Wars 2.8.3  apk mod indir 2023**

Oyun modu

Kingdom Wars MOD, aralarından seçim yapabileceğiniz 2 ana oyun moduna sahiptir. PvP ve sıradan dövüş, bahsettiğim iki mod. Arkadaşlarınız varsa, takım arkadaşlarınız bu oyunu oynuyor. Ardından PvP’yi seçin. Bu modda sistem, ekipler oluşturmanıza ve arkadaşlarınızı savaşa katılmaya davet etmenize olanak tanır. Bu modda, zorluklar normal moddan daha fazla, daha güçlü gerçekleşecek. Bu, oyuncuların kazanmak için daha çok çalışmasına neden olur. Kazandığınız andaki ödüller, normal modele göre çok daha değerlidir. Özellikle her savaşta. Dünyadaki diğer çevrimiçi oyuncularla rekabet edebilir, rekabet edebilirsiniz. Diğer oyunculardan beceri ve taktik öğrenmek, gelişmenize yardımcı olacaktır. Normal modda, oyundaki zorluk seviyesini özelleştirebilirsiniz. Tek başınıza eğlenmek, oyun oynamak istediğinizde uygundur.

Kingdom Wars 2.8.3  apk mod indir 2023**

Grafik

Savaşçılar gibi karakter görüntüleri ile göz alıcı 3D grafik tasarım. Grafiklerin canlılığını bu yazıdaki fotoğraflardan hissedebilirsiniz. 3D grafikler, oyunculara en gerçekçi deneyimi getirebilir. Bununla birlikte oyundaki sahne daha ürkütücü ve dramatik bir sahne yaratmak için tasarlanmış. Lehte veya klasik tarzda desenler. Modern görüntülerle birleştiğinde bu oyun için özel bir yaratılmış. Oyunun sesi de seyircilerden çok sayıda övgü aldı. Yüksek kaliteli ses efektleri, oyuncuların kendilerini çok daha heyecanlı hissetmelerini sağlar.

Kingdom Wars 2.8.3  apk mod indir 2023**

Krallık Savaşlarında zafer kazanmak için. Aynı anda 2 görevi iyi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Kaleyi güvence altına almak ve düşmanı yok etmek için saldırmaktır. Bu iki görevi iyi bir şekilde yerine getirmek için belirli taktiklere ve savaş planlarına sahip olmanız gerekir. Diğer oyunculardan nasıl taktik oluşturacağınızı öğrenin. Kesinlikle birçok faydalı strateji alacaksınız. Düşman saldırılarına karşı savaşmak ve kaleyi savunmak için Kingdom Wars MOD’u indirin.

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
APK ADRIOD INDIR 
Spel apk Download
APK indir 

5/5 - (1 vote)

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları