Incredibox

0.7.0
  • Ödeme
Incredibox, neşeli beatboxer ekibinin yardımıyla kendi müziğini yaratmanı sağlayan bir müzik uygulamasıdır. 9 etkileyici atmosfer arasından müzik tarzını seç ve remiksini oluşturmaya, kaydetmeye ve paylaşmaya başla.
APK indirTELEGRAMYOUTUBE
4.8/5 Oylar: 43,828
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Incredibox, neşeli beatboxer ekibinin yardımıyla kendi müziğini yaratmanı sağlayan bir müzik uygulamasıdır. 9 etkileyici atmosfer arasından müzik tarzını seç ve remiksini oluşturmaya, kaydetmeye ve paylaşmaya başla.

Biraz oyun, biraz araç niteliğinde olan Incredibox, her yaştan insan arasında hızla popüler olan üstün kalitede bir ses ve görsellik deneyimi sunuyor. Doğru müzik, grafik, animasyon ve etkileşimin karışımına sahip olması Incredibox’u herkes için ideal yapıyor. Öğrenmeyi eğlenceli ve ilgi çekici hale getirdiğinden, Incredibox artık dünya çapında okullarda da kullanılıyor.

Nasıl oynanır? Kolay! Şarkı söyletmek ve kendi müziğini bestelemek için simgeleri avatarların üzerine sürükle ve bırak. Melodini daha iyi yapacak canlı koroları açmak için doğru ses kombinasyonlarını bul.

Remiksini kaydet, paylaş ve indir! Bestelediğin müzik güzel olduğunda tek yapman gereken onu kaydetmek; ardından, remiksinin bağlantısı sana gönderilecek. Besteni dilediğin kişilerle kolayca paylaşabilirsin; böylece dinleyebilirler ve oy bile verebilirler.

Remiksin güzelse ve diğer kullanıcılardan yeterli oy alırsa, En İyi 50 listesine girerek Incredibox tarihine girebilirsin. Yaptıklarını göstermeye hazır mısın?

Kendi remiksini oluşturamayacak kadar tembel misin? Sorun değil, otomatik modu çalıştır!
Coştur ve titret 😉

****************
Incredibox, Fransa’nın Lyon Şehrinde bulunan So Far So Good stüdyosunun bir alt şubesidir ve 2009 yılında kurulmuştur. Bir web sayfası olarak başladı, daha sonra mobil ve tablet uygulaması çıktı ve anında popüler oldu. Pek çok ödül kazandı; şunlar dahil, uluslararası medyada birçok kez adından söz ettirdi: BBC, Adobe, FWA, Gizmodo, Slate, Konbini, Softonic, Kotaku, Cosmopolitan, PocketGamer, AppAdvice, AppSpy, Vice, Ultralinx ve daha bir çoğu. Çevrimiçi demo, oluşturulduğundan bu yana 80 milyondan fazla ziyaretçi çekti.

Oy Ver post

Yenilikler

• V9'ye yeni bir bonus eklendi! (biz zaten üçüncü üzerinde çalışıyoruz)
• Küçük hata düzeltmeleri

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
0.5.7 - 5.1 20/06/2024

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciSo Far So Good
Yayınlandığı tarih14 Ara 2017
Güncellendi19 Ara 2023
Sürüm0.7.0
Gereksinimler6.0
İndirilenler500.000+
Google Playden İndir Google Play