Grand Theft Auto V The Manual apk indir 2021**

5.0.21
  • Ödeme
GTAV: Manuel Grand Theft Auto V için resmi manuel app
APK indirTELEGRAMYOUTUBE
4.0/5 Oylar: 339,076
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Grand Theft Auto V,  The Manual 2021

GTAV: – artı bir özel etkileşimli bir sürümünü Manuel Grand Theft Auto V için resmi manuel app 100 Oyun Kontrolleri her şeyi kapsayan sayfaları ve

Özellikler bir tur Los Santos ve Blaine County genelinde yerel mahalleleri ve etkinlikler yoluyla İçeriyor Oyun haritası yakınlaştırmak ve keşfetmek için.

Dizi yaratıcıları Rockstar North tarafından geliştirilen, Grand Theft Auto V PlayStation®4, PlayStation®3, Xbox One®, Xbox 360® ve PC için dünya çapında kullanılabilir.

Oyuncular defalarca ve oyunun üç kurşun karakter hayatımızın dışına atlamak gibi şimdiye kadar oluşturulmuş en büyük, en dinamik ve en çeşitli açık dünya Set, Grand Theft Auto V, yeni yollarla hikaye anlatımı ve oyun karıştırır.

Genç sokak hustler, emekli banka soyguncusu ve korkunç bir psikopat kendileri suç yeraltı, ABD hükümeti ve eğlence sektörünün en korkutucu ve dengesiz unsurların bazı içiçe bulmak,

onlar hayatta kalmak için tehlikeli heists bir dizi çekip gerekir acımasız bir kentte hangi hepsi birbirine en, kimseye güvenebilirsiniz.

Detay ve Grand Theft çağdaş kültürü Auto’nun koyu mizahi almak için inanılmaz dikkat dahil çığır açan serisi dönüş tüm klasik işaretlerinden.

Grand Theft Auto V, aynı zamanda Grand Theft Auto Online, birden fazla oyuncu için dinamik ve sürekli gelişen Grand Theft Auto evren ile birlikte geliyor. Geniş oyun dünyası ve vakıf olarak Grand Theft Auto V akışkanlar mekaniği ile

Grand Theft Auto Çevrimiçi genişler ve Rockstar Games Grand Theft Auto topluluğu tarafından oluşturulan düzenli içerik güncellemeleri ile geliştirilmesi.

Grand Theft Auto V hikayesinden karakter yardımıyla, oyuncular nakit, satın alma özellikleri, araçlar ve karakter yükseltmeleri için İşleri tamamlamak için arkadaşları ile birlikte bantlama ceza saflarını üzerinden yükselmeye, bu tür kara yoluyla deathmatches veya

APK indir  Inat TV Pro APK v18 –Son Sürüm indir 2022**

Yarışları gibi geleneksel rekabet modları rekabet , hava veya deniz veya Grand Theft Auto topluluğu ile oynamak ve paylaşmak için kendi içerik oluşturmak.

GTAV hakkında daha fazla bilgi edinmek için, http://www.rockstargames.com/V ziyaret

Http://www.rockstargames.com/V/videos: En GTAV römorklar, oyun videoları ve daha fazlasını izleyin

Oy Ver post

Yenilikler

General bug fixes and improvements

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciGrand Theft Auto V
Güncellendi26.03.2021
Boyut204M
Sürüm5.0.21
Gereksinimler4.4 ve sonrası
Google Playden İndir Google Play