MOD

Garena Free Fire MAX MOD APK (WallHack, Auto Headshot, MenuMod)

v2.102.1
APK indirTELEGRAMYOUTUBE
0/5 Oylar: 0
Bu uygulamayı bildir

Tanım

[Klan 2.0]
Yenilenen Klan sistemine merhaba de! Klandaşlarınla oyna ve klan seviyesini yükseltebilecek ve Takas Mağazasında harika hediyelerin kilidini açabilecek Aktivite Puanları kazan. Ekip çalışmanı Battle Royale dövüş alanında test etmek için Klan Savaşlarına katıl ve bonus derece puanları kazan!

[Battle Royale Düzenlemeleri]
Maç içi ekonomiyi daha iyi dengelemek için FF Parası kazanmanın yeni yöntemleri. Savaş stratejilerini çeşitlendirecek yeni eşyalar ve eklentiler!

[Bermuda'da Kar]
Adanın tamamı karla kaplanacak, Doruk'ta ise hafif kar yağışı ve daha derin kar yığınları olacak. Ayrıca adadaki su yüzeyleri buza dönüşecek.

[Yeni karakter]
Asi genç Ignis'in amacı adaletsizlikle mücadele etmektir. Görüşü engelleyen ve içinden geçen düşmanlara anında ve zamanla yakıcı hasar veren bir alev perdesi oluşturur.

Free Fire MAX, Battle Royale tecrübesini ayrıcalıklı özellikler ile oynamana yarar. Özel Firelink teknolojisi ile donatılmış bu versiyonda, heyecan verici oyun modlarını diğer Free Fire oyuncuları ile tam performans oynayabilirsin. Ultra HD çözünürlük ve nefes kesici efektler ile yeni bir Free Fire devrinin kapılarını arala. Pusu kur, keskin nişancı tüfeğin ile rakiplerini hakla, ve hayatta kal; Sadece tek bir amaç var: o da hayatta kalan son kişi olmak.

Free Fire, Tarzın İle Savaş!

[Hızlı-geçen, derinlemesine oynanış]
50 oyuncu, terk edilmiş bir adaya paraşütle atlar fakat aralarından sadece bir kişi adayı terk edebilir. 10 dakika boyunca, oyuncular teçhizat ve hayatta kalmalarına yardım edecek silahları toplamaya çalışır ve bu uğurda yoluna çıkan tüm rakipleri elemeye çalışır. Saklan, yağmala, savaş ve hayatta kal – yenilenmiş ve geliştirilmiş grafikler ile, oyuncular başlangıçtan sona kadar zengince geliştirilmiş bir Battle Royale tecrübesi yaşar.

[Aynı Oyun, İyileştirilmiş Tecrübe]
Ultra HD çözünürlük, nefes kesn efektler ve gerçekçi animasyonlar ile, Free Fire MAX tecrübesi grafik ayarlarını yükseltir ve mobilde bulabileceğin en iyi hayatta kalma tecrübesini sunar.

APK indir  AVG Cleaner MOD APK (Pro Unlocked) v24.03.0

[4-kişilik takım, oyun-içi sesli sohbet ile]
4 kişiye kadar bir takım oluştur ve takımınla oyunun başından itibaren kesintisiz sesli sohbet ile iletişimde kal. Takımını zafer yolunda emin adımlarla ilerlet ve hayatta kalan son takım olma şerefine ulaş!

[Firelink Teknolojisi]
Firelink ile beraber, farklı bir yol izlemeden mevcut Free Fire hesabına giriş yapabilir ve Free Fire MAX tecrübesini doruklarına kadar yaşayabilirsin. İlerlemen ve kazandığın eşyalar, iki uygulamada da gerçek zamanlı olarak kayıt altında olur. Tüm oyun modlarını, Free Fire veya Free Fire MAX kullanıcı farkı gözetmeden her oyuncu ile oynayabilirsin.

Gizlilik Sözleşmesi: https://sso.garena.com/html/pp_en.html
Kullanım Koşulları: https://sso.garena.com/html/tos_en.html

[Bize Ulaş]
Müşteri Desteği: https://ffdestek.zendesk.com/hc/tr

Oy Ver post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

Yayınlandığı tarih18 Eyl 2021
Güncellendi25 Eki 2023
Sürümv2.102.1
Google Playden İndir Google Play