FilmoraGo – video düzenleyici pro kilidi acik 2022

6.7.01

★FilmoraGo- tüm özellikler, metin, ses, emoji, özel efektler, filtreler, arka planlar vb. ile en iyi ücretsiz HD video düzenleyici ve video yapımcısı.
APK indirTELEGRAM
4.7/5 Oylar: 727,884
Geliştirici
FilmoraGo Studio
Güncellendi
16 aug. 2022
Sürüm
6.7.01
Gereksinimler
7.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

FilmoraGo -, video düzenleyici ,pro kilidi ,acik 2022,

FilmoraGo, tüm ilgili alanlardaki yetenekler ve büyüklük için yaygın olarak kullanılan çok yönlü bir video düzenleyicidir. Ana kullanımı, kullanıcıların her videonun ana içeriğini vurgulamasına yardımcı olmak ve canlı renkler veya efektler aracılığıyla onları daha belirgin hale getirmektir. Ayrıca, kullanıcıların yeteneklerini veya hayal güçlerini yeni zirvelere genişletmek için birçok etkileşimli araç ve özellik ile birlikte gelir.

FilmoraGo – video düzenleyici pro kilidi acik 2022

ÇEŞİTLENDİRME ETKİLERİ VE DÜZENLEME ARAÇLARI

Kullanıcılar FilmoraGo’ya ilk geldiklerinde, videoları daha benzersiz kılmak için düzenlemeye adanmış birçok araç ve özellik tarafından sıcak bir şekilde karşılanırlar. Her şey ayrıca her kullanıcının benzersiz stiline göre kolayca özelleştirilebilir, bu da düzenlemenin tüm konforlarını sağlamak için çok yönlülüklerini ve üstünlüklerini gösterir. Ayrıca, hemen hemen her özellik AI desteklidir ve video veya daha fazlasını düzenlerken yeni bir kullanıcı deneyimi vaat eder.

Pek çok harika özelliği sayesinde, kullanıcıların herhangi bir videoya geniş çapta uygulayabilecekleri birçok yeni fikrin yanı sıra uygulamanın olanakları sonsuzdur. Tabii ki, yetenekleri sadece video ile sınırlı değil, fotoğraflar tam çekiciliğine yönlendiriliyor ve kullanıcıya daha muhteşem şeyler yaratması için daha fazla imkan sağlıyor. Ayrıca uygulama, kullanıcıların özgürce düzenlemeleri için fotoğrafa özel birçok ayrıcalığa ve işleve de sahiptir.

FilmoraGo – video düzenleyici pro kilidi acik 2022 FilmoraGo – video düzenleyici pro kilidi acik 2022

MUHTEŞEM ÖZELLİKLER VE UYGULANACAK İÇERİK

Kullanıcıların her videoyla etkileşime girmesi için ana özelliklerin veya araçların yanı sıra, uygulama, kapsamlı kullanımları için birçok değerli kitaplığa ve kaynağa sahiptir. Vurgu filtrelerdir; hem modern hem de normal filtrelerin çok ötesinde, bir videonun rengini ve çevresini gerçek zamanlı olarak değiştirebiliyorlar. Yavaş yavaş her videonun vazgeçilmez bir parçası haline geliyorlar ve bu uygulama, kullanıcılara video düzenleme için daha da büyüleyici şeyler sağlayabilir.

APK indir  Video İndirici apk indir 2022**

Kullanıcılar, videoyu birçok yöntemle sevimli hale getirmek için videoya çıkartmalar veya ifadeler de dahil olmak üzere bazı önemli noktalar ekleyebilir. Her şey animasyonlu ve kullanıcılar gelecekteki videolar için çıkartmalarını değiştirebilir veya tasarlayabilir. Kullanıcıların, çalışmalarında yeni konseptler veya fikirler kullanmak da dahil olmak üzere, video tasarımında daha yaratıcı ve esnek olmaları için büyüleyici ve eğlenceli bir olanaktır.

FilmoraGo – video düzenleyici pro kilidi acik 2022 FilmoraGo – video düzenleyici pro kilidi acik 2022 FilmoraGo – video düzenleyici pro kilidi acik 2022

METİN İLE İÇERİĞİNİZİ DAHA ÖNEMLİ YAPIN

FilmoraGo, her karede canlı ve çekici bir şekilde geliştirilmiş şık bir metin sistemi ile bütünleşecek. Her stil, çeşitli animasyon efektleriyle birlikte gelir ve hatta kullanıcının ana içeriğini vurgulamak için canlandırılabilir ve videoyla senkronize edilebilir. Elbette, bunların çeşitliliği ve çeşitliliği, kullanıcılara her zaman birçok seçkin ve genç dostu stilde bilgi veya temel içeriği izleyicilere iletmek için birçok yeni fikir verecektir.

KİŞİSELLEŞTİRME İLE MUTLAK KULLANICI DENEYİMİ

FilmoraGo, sistemdeki çeşitli kişiselleştirme ve düzenleme araçlarıyla kullanıcı deneyimini geliştirmeyi vaat ediyor. Bu süreç, sistemdeki her şeyi etkileyebilir, her bir aracın her bir kişinin çalışma tarzından daha esnek olması için optimize edilmesi de dahil. Hepsinden iyisi, kullanıcılar kişisel kullanıcı deneyimlerini sürekli olarak değiştirmek için birçok ön ayar kullanabilir ve video performansını önemli ölçüde iyileştirir.

FilmoraGo’nun video düzenlemedeki büyüklüğü ve verimliliği, kullanıcılara en seçkin videolardan birini yaratmaları için birçok özel fikir ve konsept verecektir. Ayrıca, kullanıcıları heyecanlandırmak ve onlara video düzenleme sanatında yeni sınırlar getirmek için efektler veya çekici özellikler gibi sürekli olarak birçok yeni şey sunar.

ÖZELLİKLERİ

FilmoraGo ücretsiz bir YouTube video düzenleyicisi, Tik Tok video düzenleyicisi ve Instagram video kesicisidir.
Diğer video düzenleme programlarından farklı olarak, VIP’ye yükseltme yaparken filigran yoktur.

1:1 Instagram hikayelerine ek olarak, 16:9 YouTube videoları, 9:16 Tik Tok videoları, 5:4 ve 4:5 ile de çalışır. Bu, video zemin rengini veya görüntüsünü değiştirmenize olanak sağlar.
PIP bindirme işlevine sahip profesyonel video düzenleyici.

APK indir  Video İndirici apk indir 2022**

En boy oranları ve vinyet, videoda ayarlanabilir.
Ses: konuşma artırma, ses hızı kontrolü, müziğin içeri/dışarı geçişi
Özel metin hareketi yörüngesi, metin stilleri ve yazı tipleri. Çok metinli video ve resim düzenleme efektleri verildi

Videoları HD olarak düzenlemek ve dışa aktarmak için en iyi video düzenleyici
Belirli durumlar için videoları daha eğlenceli veya daha yavaş hale getirmek için düzenleyin.

Dilimleme ve bölme videoları basittir. Bir profesyonel gibi videoyu düzenleyin.
Güçlü ancak ücretsiz video düzenleyici ve film yapımcısı, video klipleri tek bir filmde, video kesicide ve çok daha fazlasında birleştirin.

Filminizi kolaylıkla kesin, birleştirin ve kırpın. İstediğiniz zaman videoyu kesin, bir uzman gibi ekleyin ve videoları kırpın.
FilmoraGo Pro v6.8.0 MOD APK (VIP/Premium Kilitsiz) İndir

★FilmoraGo- tüm özellikler, metin, ses, emoji, özel efektler, filtreler, arka planlar vb. ile en iyi ücretsiz HD video düzenleyici ve video yapımcısı.

FilmoraGo, güçlü araçlarla donatılmış, kullanımı kolay, tam özellikli bir video düzenleyicidir. Bu video düzenleyici ile mem yapmak, fotoğraf, resim, müzik, çıkartma ve ses efekti içeren bir video oluşturmak kolay ve eğlencelidir, YouTube, Instagram, Tik Tok, Facebook, Messenger, Whatsapp, Twitter vb. için video düzenleyin.

★Neden FilmoraGo Video Düzenleyici?
Hem film yönetmenleri hem de yeni başlayanlar için kolay ve pratik bir video düzenleme uygulaması ve film sahnesi yapımcısıdır.
– Videoyu kırpın ve kesin. Profesyonel video düzenleyici ve kesici ve video kırpma uygulaması.
– YouTube, Facebook Akışı ve Hikayeler, Instagram Akışı, Hikayeler ve daha fazlasında paylaşın!
– Videonuzu öne çıkarmak için farklı renk filtreleri uygulayın
– Videoyu kırpın ve HD kalitesinde dışa aktarın, videonuzu ve fotoğrafınızı herhangi bir En Boy Oranına sığdırın.
– VIP’ye güncelledikten sonra filigran yok/reklam yok

APK indir  Video İndirici apk indir 2022**

★Ana kare animasyon aracı
Noktadan noktaya hareket ederken katmanın yönünü, hızını ve yönünü ayarlayabilirsiniz. Videolarınızı daha ilginç ve olağanüstü hale getirmek için ana kareleri kullanın!

★Müzik ve Kaydedici
– Canlı, ritmik, şifalı, sessiz ve daha fazlasını içeren 1000’den fazla farklı müzik stili
– Oyun videosu, Vlog ve komik video yapma gereksinimini karşılamak için FilmoraGo özellikli müzik ekleyin veya kendi müziğinizi kullanın
– Yerel müzik okuma, videodan müzik çıkarma, kendi seslendirmelerinizi kaydetme desteği
– Sanatsal altyazılar oluşturmak için çeşitli metin stilleri ve yazı tipleri.
– Bulanık arka plan, ses geliştirme ve ses hızı ayarlama özellikleri mevcuttur.

Çarpıcı Video Efektleri
– Video ve fotoğrafa birden fazla metin ekleyin, toplu düzenleme efektleri sağlanır.
– Çoklu filtreler: film, karakter, film, yemek vb., kolayca film ve moda videoları yapın
– Aksaklık, VCR, bulanıklık, aşk, alev, bölünmüş ekran ve diğer özel efektler, video düzenleme eğlencesini sürükleyici bir şekilde yaşamanızı sağlar
– Çok sahneli video düzenleme, popüler memler ve Gif için 200’den fazla çıkartma ve emoji, videonuzdaki mizah anlayışını geliştirir

★Paylaşması Kolay
– Özel video dışa aktarma çözünürlüğü, HD profesyonel video düzenleyici
– YouTube, Instagram, IGTV, Facebook, Whatsapp, Tik Tok vb. tüm sosyal uygulamalarda paylaşın. Günlük hayatınızı sosyal medyada başkalarıyla paylaşın!

İnsanların FilmoraGo uygulaması (ÜCRETSİZ video düzenleyici ve video yapımcısı) hakkında neler söylediğini bilmek istiyorsanız:
– mailler@service.wondershare.com
– http://support.wondershare.com
– YouTube’da bize abone olun: https://bit.ly/FGYTB
– Bizi Twitter’da takip edin: https://bit.ly/FGTWW
– Bizi Facebook’ta takip edin: https://bit.ly/FGFBK
– Bizi Instagram’da takip edin: https://bit.ly/FGINSG

Kullanım Şartları
https://www.wondershare.com/company/terms_conditions.html
Gizlilik Politikası
https://www.wondershare.com/privacy.html

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Oy Ver post

Yenilikler

Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

Video

Görüntüler

Bağlantıları İndir

telegram grubumuza katilin

FilmoraGo - video düzenleyici pro kilidi acik 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK FilmoraGo - video düzenleyici pro kilidi acik 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

ETİKETLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları