Diablo 2 Resurrected İçin Hayat Kolaylaştıran İlk Mod Yayınlandı

TELEGRAM
0/5 Oylar: 0
Geliştirici
Diablo 2
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Diablo 2 Resurrected, İçin, Hayat, Kolaylaştıran, İlk ,Mod, Yayınlandı, apk

Diablo 2 Resurrected çıktı ve çok sayıda oyuncu kendisini bir kez daha bu bağımlılık yapıcı oyunun kollarına bıraktı. Tabii bu her ne kadar bir remastered versiyon olsa da, orijinal oyunun bazı hantal kısımları da korunmuş durumda. Yani öyle herşeyin güllük gülistanlık, yeni nesil oyunculara hitap edecek şekilde değiştirilmiş olduğunu düşünmeyin. İşte bundan muzdarip olanlar için ilk hayat kolaylaştırma modu yayınlandı.

Bu mod oyunun yalnızca tek kişilik modu için geçerli haliyle, yani online oynarken mod kullanmayı falan aklınızdan geçirmeyin, öncelikle onu belirtmiş olayım.

Modda istediğiniz özellikleri açıp, istediklerinizi kapayabiliyorsunuz. Örneğin kasaba içinde ışınlanma seçeneği var, Tome, Key ve Arrow yığınlarının büyüklüğünü arttırma seçeneği var (100 ve 500). Cow Level’e girmek için Wirt Leg’e ihtiyaç duymuyorsunuz isterseniz. XP kazanımı level atladıkça yavaşlamıyor ve yüksek levellere ulaşmak için daha az XP yetiyor.

Modun yeni versiyonlarında Unique ve Set eşyalarının düşme sıklığı da yükseltilecekmiş.

Diablo 2 Resurrected İçin Hayat Kolaylaştıran İlk Mod Yayınlandı
Diablo 2 Resurrected, İçin, Hayat, Kolaylaştıran, İlk ,Mod, Yayınlandı, apk

Bana soracak olursanız Diablo 2’yi Diablo 2 yapan şeylerin başında bu tür kısıtlamalar, envanterle uğraşmak, level atlamanın git gide zorlaşması falan da geliyor. O yüzden bu moda hayatta bulaşmam, yine de oyunu kolaylaştırmak isteyenler Nexus Mods’u ziyaret edebilirler.

 

Diablo 2, Resurrected ,İçin Hayat, Kolaylaştıran ,İlk Mod, Yayınlandı,

Oy Ver post
APK indir  bowmasters apk indir 2022 mod apk indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları