Construction Simulator 3 Lite consim 3 apk indir 2021**

1.2
 • Ödeme
Construction Simulator 3 Avrupa'ya dönüyor!
APK indirTELEGRAM
4.0/5 Oylar: 68,817
Geliştirici
3
Güncellendi
06.08.2019
Sürüm
1.2
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Construction Simulator 3 ,Lite ,consim, 3 ,apk, indir 2021**,

Construction Simulator 3 Lite Edition’da, Construction Simulator serisinin en yeni bölümünün kısa bir ön bakışını oynayabilirsiniz. Orijinal lisanslı makinelerin direksiyonuna geçin ve güzel Neustein şehrinin tanıtım bölümünü deneyimleyin. Oyunu sevdiniz mi? O zaman kolayca tam sürümünü uygulama içi satın alma yöntemiyle satın alabilirsiniz!

Construction Simulator 3 Avrupa’ya dönüyor! Popüler Construction Simulator 2 ve Construction Simulator 2014’ün devam oyununda, pastoral bir Avrupa kasabasını ünlü markaların resmi lisanslı araçlarıyla keşfedin: Caterpillar, Liebherr, CASE, Bobcat, Palfinger, STILL, MAN, ATLAS, Bell, BOMAG, WIRTGEN GmbH, JOSEPH VÖGELE AG, HAMM AG ve MEILLER Kipper. Değişik ve zorlu kontratları üstlenin. Yollar ve evler yapıp onları onarın. Şehrinin silüetini şekillendirin ve araç filonuzu genişletin. Tamamen yeni bir haritayı keşfedin ve büyüyen şirketinizle yeni kontratlar ve araçlar açın.

Construction Simulator 3 Lite consim 3 apk indir 2021**
Construction Simulator 3 Lite consim 3 apk indir 2021**

CONSTRUCTION SIMULATOR AVRUPA’YA GİDİYOR
Pastoral Alp Dağları’nın eteklerini andıracak şekilde tasarlanmış 10 km²’lik bir haritayı keşfedin ve üç değişik bölgede oynayın: Şirketini kuracağın köy, geniş bir sanayi bölgesi ve modern bir kasaba. Kontratlar arasındaki boş vakitlerinizi serbestçe araç sürmeye uygun açık dünyayı keşfetmek için kullanın.

SON ÇIKAN ÖZELLİKLER: LIEBHERR LB28 VE KOKPİT GÖRÜNÜMÜ
Köprü yapımı ve heyecan verici başka görevlerde sağlam ve derin temeller için, Liebherr LB28 sondaj kulesininin keyfini sürün! Oyunun birçok hayranının uzun zamandır beklediği bir başka özellik de kokpit gönümü. Artık Construction Simulator 3’ün keyfini araç içinden çıkarabilir ve kocaman makineleri kontrol etmenin nasıl birşey olduğunu ilk elden deneyim edin.

14 MARKADAN 50’DEN FAZLA ARAÇ
Çok miktarda araç sizi bekliyor! Her iş için en uygun aracı seçin: Yol yapım ve onarım projelerine Caterpillar, BOMAG veya WIRTGEN GmbH, VÖGELE AG ve HAMM AG marka makineler ile meydan okuyun. İlk defa kullanılacak makineler: Bobcat’ten E55 kompakt ekskavatör veya T590 mini dozer toprağı taşıma işini çocuk oyuncağına döndürecek! MAN TGX kamyonunun direksiyonuna geçin ve yerel çakıl ocağını ya da malzeme tedarikçisini ziyaret edin ve Liebherr 150 EC-B 8 kule vinci ile yeni yükseklikleri keşfedin.

APK indir  bus simulator ultimate apk indir happymod 2021**

70’DEN FAZLA YENİ KONTRAT
İşteki yeteneklerinizi kanıtlayın: Construction Simulator 3’de Bavyera tarzı küçük aile evlerinden endüstriyel ambarlara ve gökdelenlere kadar 70’den fazla zorlu kontrat, senden tüm yeteneklerini ve dikkatini talep ediyor. Bozulmuş yolları yenileyin ve geniş araç filonu kullanarak her bir mücadelede ustalığınızı gösterin. Yaptığınız eşsiz işlerle Neustein’in silüetini şekillendirin!

Oy Ver post

Yenilikler

Fixed multiple problems resulting in crashes

Video

Görüntüler

5 yorum "Construction Simulator 3 Lite consim 3 apk indir 2021**"

 1. Habib Demir diyorki:

  Sayın construction simülatör koruyucuları oyun güzel o yüzden beş yıldız verdim sizden bir ricam olacak ne olur bu mesajımı okuyun oyunda tek sıkıntı tek başına olmanız lütfen sizden ricam bir dahaki güncelleme de çoklu kişilik olsun 2 veya 3 kişilik Bluetooth bağlantısı olsun saygılarımla…

 2. Kayra Serkan Özcan diyorki:

  Ben oyunu daha yüklemedim. Ama oyun hakkında böyle düşünüyorum. Random:jwnbdnsksnnsnejsňxnxjjdjdjwjjendjdjdjjsjshdbdjjdjdbenksowowowjjwjssjsjhdjdjdhhdhdhdhdhrhrjejdjjehdudjebbeixikekjdhfjrjbdjcjhejkdjndjdjdjhnjdjdjdjddjejdjkxkapqllalalajqkndmnxmxhdodjqldjffsjdocnjdieoekhdjdjdjdnxbdjdjjdjdhdkßvį0jğhəýūùïøõôœōóò0kl

 3. Firat Emin Gunay diyorki:

  Oyun güzel ama görevler nerede yapamadım biraz daha kolay yapsanız ustlerde görevler inşaatlar eğitim galeri ve bide Türkçe olsa ama oyun güzel indirin lütfen bu dediklerimi yapın inşaat sim 2014 gibi yapsanız kolay çünkü ben yerlerini bulamadım da biraz karmaşık da

 4. PUBG MOBİLE diyorki:

  Oyun çok güzel ama görevleri çok zor öne çıkması için random ajiwbsjsbwkssjsnnwjshwajakaaasksjjsjsjsjsjsjswiwisnosnwslnwownsksnsjsnsnsnsnsnsisnwnsoenejdjenaaakkaksiajwkjejskskskskskskksssjsjsjjjsjsjsjiabsksj

 5. Geri bildirim: FIFA Futbol 2022, fifa, indir ,oyna, apk, full ,indir 2021,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları