MOD

Cheats for Grand City Theft Autos 2020 Mod Apk [Unlimited money]

2.1.5
APK indirTELEGRAMYOUTUBE
0/5 Oylar: 0
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Düşük poli hırsızlık simülatörünün kontrolü altında çokgen Vegas otomobil suç şehrinde büyük mafya gangsteri hakkında yeni açık dünya oyunu. Bu ücretsiz oyun, tek oyunculu çevrimdışı kampanya modunda gangster hayatı ve otomobil yarışları hakkında sürükleyici bir hikaye!

Şehir merkezindeki çokgen suç şehrinin açık dünyasında sokak yarışlarında ünlü otomobilleri sürmenin sınırsız eğlencesinin tadını çıkarın. Hırsızlık görevlerini tamamlayın ve polislerden kaçın.

Bu, en iyi yarış oyunu modlarından birinin yanı sıra en iyi atış görevlerine sahip, kesintisiz bir aksiyon oyunudur. Yani, gangster oyunlarının hayranıysanız, düşük poli ortamda yapılan bu üçüncü şahıs nişancı (tps) açık dünya oyunu sizin için tasarlanmış en iyi oyundur.

Çokgen ortamlı Vegas suç şehrinin sokağında bir sonraki büyük gangsterin kim olacağını bulmak için savaşa katılın.

Bildiğiniz gibi, ayakta kalan destansı bir son adam savaşında hayatta kalmak için savaşın!
Hırsızlık görevini tamamladıktan sonra silahları yağmalayın ve arabalarınızla polis arabasından kaçmaya hazırlanın. Düşük poli haydut karakterinizi yeni ve havalı görünümler ve maskelerle yükseltin ve oynayın, yağmalayın, ateş edin ve hayatta kalın!

Tabanca, çöl kartalı, Ak-47, av tüfeği, mini silah, makineli tüfek, smg, keskin nişancı tüfeği gibi havalı düşük poli silahlarla gangsterler ve mafya savaşları gibi en iyi açık dünya özelliklerine sahip en bağımlılık yapan oyun, el bombası veya sis perdesi ile oyun nesnelerini yok edin düşman!

Los Angeles poligon hırsızlık şehrinin kontrolünü elinize alın ve açık dünyada poligon gerçek poligon olmak için savaşta kazanın. Hırsızlık helikopteri veya tank veya kamyon gibi askeri arabalar. Burada kimin gerçek gangster ve vaftiz babası olduğunu göstermek için savaşın ve hayatta kalın!

Oyun Özellikleri:
– Yüksek kaliteli poligon çizgi film şehir ortamı
– Makineli tüfekler, RPG'ler, keskin nişancı tüfekleri ve pompalı tüfekler dahil düşük poli silahları seçin
– Silahların ve karakterlerin kilidini aç ve değiştir
– Texi'den yarış arabalarına kadar süper otomobil koleksiyonu
– Serbest mod – hayatta kalma modu – hırsızlık modu, bu açık dünya aksiyon oyununda her şeyin tadını çıkarın

Oy Ver post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

Yayınlandığı tarih6 Kas 2020
Güncellendi15 Eki 2023
Boyut56.41 MB
Sürüm2.1.5
Google Playden İndir Google Play