Cargo Simulator 2019 Türkiye apk indir 2021**

TELEGRAM
4.3/5 Oylar: 74,903
Geliştirici
2021
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Cargo Simulator, 2019, Türkiye, apk,indir, 2021**,

Cargo Simulator 2019: Türkiye oyunu gerçek Türkiye haritası üzerinde tüm şehirleri içeren ve ölçeklenmiş yollar kullanılarak hazırlanan ilk tırcılık simülasyonudur.

Bu oyun ile uçsuz bucaksız bir haritada çeşitli yükler ve çekiciler ile taşımacılık deneyimi yaşayacaksınız. Yapacağınız her teslimat ile bütçenizi artırın ve yeni çekicilere sahip olun.

Ankara’da başlayacağınız bu maceraya, Edirne’den Ağrı’ya, Adana’dan Sinop’a Türkiye’nin tüm şehirlerinde devam edebileceksiniz.

Oyun, içerdiği gerçekçi tır ve kamyon modelleri ve gelişmiş fizik motoru ile size harika bir şöforlük deneyimi yaşatmak üzere geliştirilmiştir.

Tır sürme deneyiminiz sırasında karşılaşacağınız galerilerden beğendiğiniz tır çekicileri satın alabilirsiniz.

Ekskavatör, yükleyici, dozer gibi iş makinaları, çimento, inşaat malzemeleri, gıda ve akaryakıt tankeri gibi birçok yük çeşidini taşıyacağınız görevler bulunmaktadır.

Bu tır simülasyonunda, trafik ortamındaki diğer araçlara dikkat etmeniz ve yükünüzü hasarsız şekilde teslim etmeniz istenmektedir. Yapacağınız kazalar, kazancınızdan kesinti yapılmasına sebep olur.

Cargo Simulator 2019: Türkiye gelecekte de heyecan verici yeniliklerle gelişimini sürdürecektir.

Cargo Simulator 2019 Türkiye apk indir 2021**
Cargo Simulator, 2019, Türkiye, apk,indir, 2021**,

 

Cargo Simulator 2019: Türkiye Mod Apk 1.61 [Sınırsız para](% 100 Çalışıyor, test edildi!)

 

Oy Ver post
APK indir  Stumble Guys apk 2022 para hileli indir Son Sürüm

Görüntüler

4 yorum "Cargo Simulator 2019 Türkiye apk indir 2021**"

 1. Abdussamed Bozkuş diyorki:

  Vallahi ben 2-3 senedir oynuyorum bir gün başka bir oyun yükliyecektim o yüzden silmek zorunda kaldım sonra aradan yine 2-3 sene geçti geri yükledim herkesin bu oyunu oynamasını tavsiye ederim bu arada oyunda bir sorun var oyunun şarkısı yok bi de ben bugün yükledim oyunu çok güzel bir oyun random: hfjfkclflşdisdşkdkkdkdke2oe727dkdkkxkxmxöxöxöddldşşdkdsjhjskdkkdldıfnfl opeşsisisodldoclrodkkro4jdjdjdmoaşw

 2. Ömür bahar Gökçe diyorki:

  Oyun güzel kendi kuzenimin telefonunda oynamıştım herkese tavsiye ediyorum herkes indirebilir oyun tam sizlik. 👍👍👍👍❤️❤️❤️ Ama bir yıldız kırmamın sebebi ise oyun çok yavaş iniyor. Biraz daha hızlı olsa tam 5 lik olurdu. Ama yinede 4 yıldızı hak ediyor ve sürekli direksiyon çok fazla kontrolsüz gidiyor. Ayrıca illerin dediği gibi oyunda evler çok daha yoğun olsun.

 3. İlker Topcu diyorki:

  Şu oyuna güncelleme getirin . Su Hatalar Duzeltilsin; Multiplayer de trafik olsun Etraf biraz daha guzellestirilsin Ama menü guzellestirilsin Şehir içlerinde evler yoğun olsun Oyunu sağlam bir şey yapın artık. Oyunu yapmışsınız zoru basarmissiniz kolaylarinida yapin lütfen. Babam oynuyor en cok bu oyunu .Bende güncelleme gelince tekrar yukleyecegim. Yorumumu okuyup okumadignizi bildirirseniz sevinirim. Yukarıda olması için random;shdhgdhdhdhgddhhdudyduejdhdgiakauwyerowpalsmmxnzbzvcxzaqwru

 4. Caner Dayanç diyorki:

  Sevgili smSoft ekibi; Oyununuz çok güzel. Ama bazı eksikleri var. Oyunda ki en hızlı kamyon Volvo beni büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Araba virajlarda yan yatıyor. Fort da yatıyor. Virajlarda yan yatmayan tek kamyon Mas. Mas’ı ben çok seviyorum. Oyuna yeni yol stilleri, köprüler, nehirler, şehir merkezleri ve olmazsa olmaz yeni kamyonlar gelmeli. Oyunun başlangıcında bu büyük güncellemenin geleceğini bildirmişsiniz. Bunların haricinde oyunun bir eksiği yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları