MOD

Car Saler Simulator 2023 MOD APK (No Ads)

v3.0.3
APK indirTELEGRAMYOUTUBE
0/5 Oylar: 0
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Satılık Araba Simülatörü – bir araba paleti olduğunuz heyecan verici bir oyun. Çeşitli araçları satın alabileceğiniz ve satıcılarla en iyi fiyatlar için pazarlık yapabileceğiniz kullanılmış araba pazarının heyecan verici dünyasına dalın.

Oyundaki başarınız, bir tüccar olarak becerinize ve satıcıları fiyatlarını düşürmeye ikna etme yeteneğinize bağlıdır. Beceriniz ne kadar yüksek olursa, fiyatı önemli ölçüde düşürme şansınız o kadar artar. Araba alıp satarak kazanılan deneyim puanlarıyla karakter yükseltmeleri satın alarak yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Araba pazarı, araç satın alabileceğiniz tek yer değil. İnsanlar ofisinize gelecek ve arabalarını satışa sunacak. En avantajlı anlaşmaları güvence altına almak için fiyatları belirleyebilir ve bu müşterilerle müzakerelere girebilirsiniz.

Ayrıca kendi arabalarınızı ofis alanınızda satılık olarak listeleyerek satma seçeneğiniz de vardır. Satış sürecinde müzakere sanatı, her işlemde karı en üst düzeye çıkarmanıza izin vererek faydalı olabilir.

Oyunun nihai amacı, mümkün olduğunca çok araba satmak ve servet biriktirmektir. Gerçekçi araba sesleri ve davranışları sürükleyici bir atmosfer yaratarak sizi araba çevirmenin heyecan verici dünyasına sürüklüyor.

Meydan okumaya ve en başarılı araba paleti olmaya hazır mısınız?

Oy Ver post
APK indir  Bilibili MOD APK (Premium Unlocked) v2.75.2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

Yayınlandığı tarih27 Haz 2023
Güncellendi30 Ara 2023
Sürümv3.0.3
Google Playden İndir Google Play