Bowmasters: Archery Shooting

5.5.17
A brand new version of the world-famous multiplayer game with bowmen! See what a hotsy-totsy aim and shoot game Bowmasters has in store for you:
APK indirTELEGRAMYOUTUBE
4.5/5 Oylar: 627,155
Bu uygulamayı bildir

Tanım

A brand new version of the world-famous multiplayer game with bowmen! See what a hotsy-totsy aim and shoot game Bowmasters has in store for you:

• 60+ INSANE CHARACTERS from all dimensions absolutely for free!
• 60+ DIFFERENT WEAPONS for total mayhem, awesome fatalities with rag-doll physics!
• MULTIPLE GAME MODES. Shoоt birds or fruits down, defeat the enemies in duels and get money for that!
• ENDLESS REWARDS FOR YOUR SKILLS!

Don’t miss out on the fun! Be the first to grab it!

We Love You! Enjoy!

Oy Ver post
APK indir  Soul Knight

Yenilikler

UPDATE 6: BULLET RUSH
• BULLET RUSH. Meet Bullet Rush in Bowmasters! Discover the thrilling combination of shooting and puzzles. Use agility and strategy to overcome new levels and become a shooting master! Try the new game mode, full of unique challenges and fun characters.
• KING IV: Introducing King IV in Bowmasters, a monarch with a dragon-missile! Become the invincible ruler of the arena, using the unique abilities and power of your fire-breathing companion.

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
2.15.11 142M 5.0 ve sonrası 19/11/2021

Video

Görüntüler

4 yorum "Bowmasters: Archery Shooting"

 1. KİNG KONG diyorki:

  Oyun iki kişilik, tek kişilik oynanabiliyor ve bu süper birşey. Tercih ederim. 1 yıdız kırdım. Niye?. Bazı karakterler paralı, onlar da diğerleri gibi olsa çok iyi olur. Çok iyi bir oyun Şöyle bir karakter gelse iyi olur Uzaylı olup silahıyla peş peşe teknolojik değişik bi ok atardı güzel olurdu. Okuduğunuz için Teşekkürler çoğğk tenkğyu çok denkyuu

 2. seydi tuncel diyorki:

  Oyun çok güzel ilk baştaki Robin’den sonra çark geşiyor sonra çarktan kart fırlatan bir adam çıkıyor daha önce 1 kere oynadım sildim yeni oyun için sonra 2 kere oynadım sildim 3’üncü kez oynadım yine çarktan kart fırlatan adam çıktı.

 3. Bulut diyorki:

  oyun çok iyi ama bazen adama vuru yorum ama adamın canı çok az gidiyor öne çıkması için random zjskzkgzkzksisodlhxylspydlyslhxludphxogzlgxlgzlhxlhdohxkgzlgzlhzkgsohxoydohxoyzlhzlhxlhxoyzohzohsohzlgzglzogzgozgozogzogzogzogzogxogzkgsoydoysyosysotwoysoysoysoysiwpurw7rq7prwp7rw7twp7tauprapurwp47wp75wuprwr7pw7rpq7prarupapurrpuaaruparpuparuprauoeuapaeurapurqpurqpuqpirpiarparuaepupeauarpiuaeeapuraipaeipaepurapuariparpuwrpirpaupraueapupraipirqralurq5qup4q74pqpuraluealaueaeulraluraularulrpquqruarlurqipp

 4. Melahat Kaya diyorki:

  Çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook iyi bir oyun yapanın eline sağlık çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook güzel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

GeliştiriciPlaygendary Limited
Yayınlandığı tarihNov 9, 2021
GüncellendiMar 22, 2024
Boyut142M
Sürüm5.5.17
Gereksinimler5.1
İndirilenler50,000,000+
Google Playden İndir Google Play