Apple, iOS 15.2 ve macOS 12.1 RC 2’yi yayınladı!

Apple, iOS 15.2, ve, macOS, 12.1 RC, 2’yi yayınladı!,

iOS 15.2 ve macOS Monterey 12.1‘in RC sürümlerinin yayınlanmasından üç gün sonra Apple, geliştiriciler için yeni işletim sistemi güncellemelerini yayınladı. Apple iOS 15.2 RC 2 ve macOS 12.1. RC 2 bugünden itibaren Apple Developper web sitesinden yahut direkt olarak OTA güncellemesi olarak indirilebilir durumda.

Apple, yeni güncellemeleri resmen yayınladı

Apple, iOS 15.2 RC 2 ile birlikte hem iPhone hem de iPad kullanıcıları için birkaç değerli yenilikle geliyor. Bu yeniliklerin en değerlisi ise Uygulama Kapalılık Raporu’na tam takviye verilmesi… Bu yeni özellik sayesinde Apple kullanıcıları, üçüncü parti uygulamalar ve Apple uygulamaları tarafından erişilen bilgileri birebir denetim edebilecekler. Böylelikle kullanıcıların istem dışı müsaade verdiği dataları denetim etme talihine sahip olmaları sağlanacak.

Apple, iOS 15.2 ve macOS 12.1 RC 2’yi yayınladı!

iPhone 13 Pro kullanıcıları için gelen özellikse Makro modunu tek tuşla aktifleştirip devre dışı bırakma bahtına sahip olmaları. İOS 15.2 RC’nin bugünün yeni sürümü, Ayarlar sekmesindeki kablosuz güncelleme aracılığıyla tüm geliştiricilerin beğenisine sunuşmuş durumda… Her vakit olduğu üzere şayet güncelleme direkt olarak görünmüyorsa, denetim edip yenilemekte yarar var. iOS 15.2 RC 2’nin sürüm numarası 19C57 olarak görünecektir.

Apple, iOS 15.2 ve macOS 12.1 RC 2’yi yayınladı!
Apple, iOS 15.2 ve macOS 12.1 RC 2’yi yayınladı!

macOS Monterey 12.1 RC 2’ye gelirsek, bu yeni güncellemenin sürüm numarası ise 21C52.. Bu güncellemeyle FaceTime’da SharePlay özelliğini etkinleştirebiliyorsunuz. Ayrıyeten bir evvelki sürümde göze çarpan birçok kusur düzeltmesi de macOS kullanıcılarına sunuluyor. Yeni güncelleme için Sistem Tercihleri uygulamasındaki Yazılım Güncelleme menüsüne gidebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları