ToonApp Cartoon Photo Editor apk indir 2022**

2.5.1.0
ToonApp kendini göster ve karikatürize et, göster bana, yeni profil resmi editörü / fotoğraf editörü en iyi karikatür yapımcısı ve komik karikatür yapımcısı yüz uygulamasıdır! Bu harika portre çizgi film resmi uygulaması, toon me ve toon art düğmelerini içeren en komik çizgi film fotoğraf laboratuvarıdır! ToonApp çizgi film yapımcısı, tek bir dokunuşla kendinizi karikatürize etmenize izin veren olağanüstü bir fotoğraf editörüdür. İşte! Toon uygulaması, harika anime filtresi, resimler için yüz uygulaması filtreleri ile çizgi film yüzünüzü yaratır! Komik toon'unuzu kolayca karikatürize edebilir ve fotoğrafınızı karikatürize canlandırabilir, modaya uygun büyük kafa şablonlarıyla resminizi avatarify sürümünüze dönüştürebilirsiniz. Hazır bir anime filtresi ve karikatür oluşturucunuz olduğunda fotoğraf düzenleme hiç bu kadar kolay olmamıştı! İlk olarak, kendiniz karikatür çizin ve bana göstermek istediğiniz mükemmel şablonu seçin ve büyük kafa mücadelesine katılın ve işte çizgi film fotoğraflarınız hazır. Anime yüzlerini seviyorsanız, bu karikatür resim düzenleyici, çeşitli dijital sanat filtreleriyle yeni en iyi arkadaşınız olacak. Arkadaşlarınızla paylaşmak için Instagram, Facebook, Whatsapp, Snapchat ve Pinterest için harika bir karikatür hazırlayın. Snapchat özçekimleri ve Tik Tok için harika koca kafalı çizgi filmlerin olacak!
APK indir Son sürümTELEGRAMYOUTUBE
4.4/5 Oylar: 2,003,523
Bu uygulamayı bildir

Tanım

ToonApp ,Cartoon, Photo, Editor ,apk indir ,2022**,

ToonApp, herkese şaşırtıcı ve etkileyici sonuçlar vermek için kullanıcıların gerçek zamanlı olarak sayısız şeyi düzenlemelerine yardımcı olmak için yeni nesil AI’ları kullanır. Bu, portreleri en belirgin stiller aracılığıyla karikatürleştirmeyi veya en üst düzey mizahla istenen sonuçları elde etmek için birkaç ayrıntıyı değiştirmeyi içerir. Her kişinin kişisel deneyiminde birçok mükemmel işlev de görünecektir ve bunların hepsinin, kullanıcıların keşfetmesi için arzu edilen birçok sonucu vardır.

ToonApp Cartoon Photo Editor apk indir 2022** 2.5.1.0 ToonApp Cartoon Photo Editor apk indir 2022** 2.5.1.0

KENDİNİZE GÜÇLÜ KAVRAMLARLA BAŞLAYIN

ToonApp’ın birincil işlevi, herhangi bir portreyi veya tüm vücudunu film endüstrisindeki birçok ünlü stilin çizgi film karakterlerine dönüştürmektir. Bu, tüm süreçleri otomatikleştirmeyi içerir ve kullanıcı, önceden belirlenmiş sonuçlar oluşturmak için istenen stilleri seçebilir. Her kişinin tercihlerine bağlı olarak, karikatür işlevi, birçok işlevde herkesi tatmin etmek için gerekli birçok koşulu uyarlamak veya karşılamak için sürekli olarak genişleyecektir.

ZARİF TASARIMLARLA DÜZGÜN BİR ARAYÜZ

Uygulamanın kullanımı basit olmasına rağmen, işlevselliği bol ve kolay gezinme için her şeyi düzgün bir şekilde düzenlemek için akıllı bir arayüz gerektirir. Genel bakış arayüzü ayrıca çekici ve sanatsal bir güzelliğe sahiptir ve kullanıcılara çizgi film stilini izleyerek özelleştirmek için birçok seçenek sunar. Ek olarak, küçük yerleşim değişiklikleri de, kullanıcılar çalışma tarzlarını değiştirmek veya önceden tanımlanmış bir kişisel stille bazı işlemleri otomatikleştirmek istediklerinde kullanışlı ve kullanışlıdır.

APK indir  Video Editor & Maker - InShot
ToonApp Cartoon Photo Editor apk indir 2022** 2.5.1.0 ToonApp Cartoon Photo Editor apk indir 2022** 2.5.1.0

SEZGİSEL BİR ARKA PLAN ÇIKARICI VEYA EDİTÖR

ToonApp’teki arka plan düzenleyici üstün ve otomatiktir ve her zaman belirlediği alanlarda kullanıcılar gibi hedeflere öncelik verir. En iyi performansla arka plan tonlarını otomatik olarak kaldırır, böylece her görüntünün doğasında var olan karikatürümsü güzelliği vurgulamak için daha canlı ve yaratıcı arka plan seçenekleri sunar. Kullanıcılar ayrıca kütüphaneden yeni duvar kağıtlarını manuel olarak içe aktarabilir, ardından belirli bir hedefe odaklanmak yerine her şeyi mükemmel ve benzersiz kılmak için her şeyi karikatürize edebilir.

KARİKATÜR TARZLARIYLA DAHA GÜZEL ETKİLER EKLE

Kütüphanede bulunan görsel efektler, kullanıcı ana içeriği normalden daha güzel ve olağanüstü hale getirmek istiyorsa da faydalıdır. Efekt kitaplığı kapsamlıdır ve birçok farklı kategoriye ayrılmıştır ve kullanıcılara istenen herhangi bir efekte erişim sağlamak için çok yönlü bir filtre ile birlikte gelir. Ayrıca her fotoğrafta birden fazla efekt kullanabilir ve ardından en etkileyici ve yaratıcı varyasyonları oluşturmak için bunları kişiselleştirebilir veya düzenleyebilirler.

HER ŞEYİ FİLTRELERLE HIZLI KARİKATÜRLER

ToonApp’e dahil olan filtrelerin tümü, en etkileyici sonuçlar ve dinamik kamera etkileşimi ile işleri gerçek zamanlı olarak otomatikleştirme yeteneğine sahiptir. Kullanıcılar, anında çizgi film görüntüleri oluşturabilir ve işleri her zamankinden daha canlı hale getirmek için daha fazla varyasyon oluşturabilir. Burada durmaksızın, filtreler sürekli değişecek ve kullanıcılara dahili kamera veya daha fazlası aracılığıyla her şeyi karikatürize etme konusunda daha heyecan verici fikirler verecektir.

ToonApp Cartoon Photo Editor apk indir 2022** 2.5.1.0 ToonApp Cartoon Photo Editor apk indir 2022** 2.5.1.0

KARİKATÜR AVATARLARINIZDAN YENİ ÇIKARTMALAR YARATIN

Uygulamayla ilgili en iyi şey, kullanıcının daha önce sahip olduğu avatarlardan komik çıkartmalar oluşturması ve çıkartma oluşturma işlevi de esnektir. Her çıkartma için ayrı gönderiler yapmak yerine, sistem mevcut yüzlere göre otomatik olarak oluşturacak ve komik emojiler ekleyecektir. Çıkartmaları çoğu sosyal ağda yaygın olarak kullanabilirler ve iyi özelleştirilmiş çıkartmalar için içe aktarmanın kullanımı ve arkadaşlarınızla paylaşması bile kolaydır.

APK indir  lightroom premium apk 2022 indir ucretsiz

ToonApp, kullanıcılar kendilerini çizgi film tarzında veya benzeri bir tarzda daha güzel yapmak istiyorlarsa, en benzersiz ve kullanışlı uygulamalardan biridir. Sistem ayrıca temel bir manuel düzenleyici ile birlikte gelir, ancak gerekli tüm olanaklara sahiptir ve kullanıcılara düzenleme için birçok etkili uzantı sağlamayı vaat eder. Her şeyden önce, çıkartmaların oluşturulması, portreleri karikatürleştirmenin merkezinde yer alır ve çok sayıda özel içerik kullanırken kullanıcıları daha mizahi hale getirir.

ANA ÖZELLİKLER

Güzelliğini dönüştürürken herkesin zevklerini veya tarzlarını tatmin etmek için kapsamlı özelliklere ve özelleştirmeye sahip olağanüstü bir karikatür uygulaması.
Hızlı gezinme veya etkili düzenleme için akıcı ve yenilikçi bir arayüz ve hatta hızlı eylemlerle her içeriği düzgün bir şekilde düzenleyin.
Yüksek çözünürlüklü mükemmel bir arka plan kaldırma ve tam ve muhteşem karikatür resimleri için kullanıcılar tarafından çeşitli yönlerden otomatikleştirilebilir.

Kullanıcılar için güzel çizgi film efektleri, resmin tamamında ana hedefi vurgularken çalışmalarına ekstra gülünçlük veya güzellik katar.
Mevcut avatarlardan yeni çıkartmalar oluşturun ve bunları çeşitli sosyal ağlarda veya mesajlaşma uygulamalarında yaygın olarak kullanmak üzere kolaylıkla pozlayın.
ToonApp v2.5.2.0 MOD APK (Pro Unlocked) İndir

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Oy Ver post

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
2.6.64 - 6.0 21/03/2024

Video

Görüntüler

GeliştiriciLyrebird Studios
GüncellendiAug 24, 2022
Sürüm2.5.1.0
Gereksinimler5.0
Google Playden İndir Google Play