Clash Royale apk mod V Para Elmas Hileli 2023**

3.3024.3

Arenaya girin! Savaş Destenizi oluşturun ve hızlı, gerçek zamanlı savaşlarda düşmanı zekanızla alt edin. CLASH OF CLANS'ın yaratıcılarından, en sevdiğiniz Clash karakterlerinin ve daha fazlasının oynadığı gerçek zamanlı çok oyunculu bir savaş oyunu geliyor. Dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı savaşmaya başlayın!
APK indirTELEGRAM
4.4/5 Oylar: 35,583,005
Geliştirici
Supercell
Güncellendi
Oct 27, 2022
Sürüm
3.3024.3
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Clash Royale, apk mod, V3.3024.3, Para Elmas, Hileli 2023**,

Clash Royale, yeni içeriği ve büyük ölçekli strateji oyunlarından tamamen farklı bir tarzı olan dikkat çekici bir strateji oyunudur. Bunun yerine, içeriğin veya her dövüşün canlı ve yoğun olması için birçok karmaşık koşul veya kural yaratarak bile oyuncunun şansına veya yargısına meydan okur. En iyi yanı, neredeyse her savaşın gerçek zamanlı olarak PvP olması ve oyuncuların deneyimini bir sonraki seviyeye taşımayı amaçlamasıdır.

YOĞUN UZAKLAŞTIRMA STRATEJİSİ OYNANIŞI

Oyuncunun Clash Royale’deki kariyeri, komşu ülkeleri fethederek veya devirerek onu genişleten bir krallık inşa etmektir. Bu nedenle oyun, karmaşık kart oyunu mekaniği sunar, ancak aynı zamanda savaşlar küçük ölçekli olduğunda basittir. Bunun yerine, oyuncunun saldırmak ve savunmak için muharebe birimlerini belirlenen şeride bırakması, yavaş yavaş düşmanın ana üssünü yok etmesi ve zafer kazanması gerekir.

Clash Royale apk mod V3.3024.3 Para Elmas Hileli 2023** Clash Royale apk mod V3.3024.3 Para Elmas Hileli 2023**

YARATICI VE EĞLENCELİ KART SAVAŞI

Oyuncunun savaş birimleri, büyülü kartlarla çağrılan belirli canavar türleridir. Her savaşta en fazla beş birim taşıyabilirler ve aynı zamanda bunları sınırın tüm durumlarına göre etkin bir şekilde kullanmak zorundadırlar. Çağrıldığında, canavar belirli bir miktarda mana tüketecek ve farklı bir soğuma süresine sahip olacak, böylece oyuncuyu uyum sağlamaya ve tüm kartları sürekli olarak akıllıca kullanmaya zorlayacaktır.

APK indir  Cargo Simulator 2019 Türkiye apk indir 2021**

EŞSİZ HARİTALAR VE BİYOMLAR

Clash Royale’deki çeşitli haritalar ve savaş ortamları da oyuncuların daha hareketli olması için mükemmel bir girişimdir. Oyuncunun işgal kampanyasına bağlı olarak, savaş kadrosunu etkileyen aşırı iklim koşullarına sahip birçok ülkeyi geçmek zorunda kalacaklar. Bu nedenle, oyuncunun çevresel etkiye rağmen her zaferi alt etmesi ve kazanması için çevreye uygun canavarları seçmesi ve bulması gerekir.

CANAVARLARI TOPLA VE YÜKSELT

Kartlar, oyuncunun her savaşta kullanabileceği savaş birimlerini temsil edecek ve yetenekleri veya istatistikleri çok çeşitlidir. Oyuncunun strateji türüne veya dövüş stiline bağlı olarak, savaş istatistiklerini dengelemek için en uygun canavar takımlarını ayarlamaları ve seçmeleri gerekecek. Ayrıca ödül sistemlerinden gerekli miktarı ve daha fazlasını topladıklarında kartların istatistiklerini yükseltebilirler.

Clash Royale apk mod V3.3024.3 Para Elmas Hileli 2023** Clash Royale apk mod V3.3024.3 Para Elmas Hileli 2023** Clash Royale apk mod V3.3024.3 Para Elmas Hileli 2023**

Cömert ve Yaratıcı Etkinlik

Etkinlikler gibi hemen hemen her önemli etkinliğin her Clash Royale oyuncusu için mükemmel ödülleri vardır. Ayrıca, bireysel savaş başarılarına karşılık gelen zafer ve ödüller karşılığında en büyük PvP etkinliğinin olduğu yerdir. Ek olarak, oyuncular yeni savaş birimleri almak için birçok fırsata sahip olacak, hatta kadrolarındaki her ana savaş birimini yükseltmek için daha fazla kart toplayacaklar.

MUHTEŞEM VE ZEHİRLİ LONCA SAVAŞLARI

Büyük loncalar arasındaki savaşlar, her iki takımın katılımı profesyonel ve çok yetenekli oyuncular olduğunda eğlencenin doruk noktasıdır. Ancak, tüm şiddetli yüz yüze savaşlar yerine bölgesel işgal kampanyalarını kullanacak ve her takımın hedefleri olabildiğince çabuk tamamlaması gerekiyor. Lonca üyeleri, katılırken, bölgeyi yönetme hakkına karar vermek için karşılık gelen güçteki rakiplerle 1’e 1 savaşmak üzere atanacak.

Clash Royale’deki strateji oynanış tarzı tamamen yeni ve eğlenceli ama kendi tarzında canlandırıcı ve şiddetli. Sadece bu da değil, aktiviteler ve etkinlikler, oyuncuların oyundan sonuna kadar zevk almaları için yeni potansiyeller geliştirmeleri için her zaman ideal anlardır.

APK indir  Real Driving Sim apk indir hileli apk 2021**

Clash Royale v3.3024.3 MOD APK (Sınırsız Kaynaklar) İndir

Arenaya girin! Savaş Destenizi oluşturun ve hızlı, gerçek zamanlı savaşlarda düşmanı zekanızla alt edin. CLASH OF CLANS’ın yaratıcılarından, en sevdiğiniz Clash karakterlerinin ve daha fazlasının oynadığı gerçek zamanlı çok oyunculu bir savaş oyunu geliyor. Dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı savaşmaya başlayın!

STRATEJİ VE GÜVERTE İNŞA ETMEKTE USTA OLUN

Savaş Desteniz için benzersiz Kartlar seçin ve Savaş için Arena’ya gidin!
Stratejik ve yüksek tempolu bir maçta Kartlarınızı doğru bir şekilde yerleştirin ve düşman Kral ve Prensesleri Kulelerinden düşürün.

100+ KART TOPLA VE YÜKSELT

Domuz binici! Clash of Clans birliklerini, bildiğiniz ve sevdiğiniz büyüleri ve savunmaları ve daha fazlasını içeren 100’den fazla Kartı toplayın ve yükseltin. Koleksiyonunuz için güçlü yeni Kartların kilidini açmak için savaşlar kazanın ve yeni Arenalara ilerleyin!

ZİRVEYE GİTMEK İÇİN SAVAŞIN

Dünyanın en iyi oyuncularına karşı maç yapmak için Lige ve Küresel Turnuvalara giden yolda savaşın.
Zafer ve ödüller için yarışın!

MEVSİMSEL ETKİNLİKLER

Season Pass ile Kule Kaplamaları, İfadeler ve güçlü Sihirli Öğeler gibi yeni Sezonluk öğelerin kilidini açın ve becerilerinizi sınayan eğlenceli Meydan Okumalara katılın!

BİR KLANA KATILIN VE SAVAŞA GİDİN

Kartları paylaşmak ve BÜYÜK ödüller için Klan Savaşlarında savaşmak için diğer oyuncularla bir Klana katılın veya bir Klan oluşturun!

Arenada görüşürüz!

 

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN! Clash Royale’i indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen Google Play Store uygulamanızın ayarlarında satın alma işlemleri için şifre koruması ayarlayın. Ayrıca, Hizmet Şartlarımız ve Gizlilik Politikamız uyarınca, Clash Royale oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olmalısınız.

APK indir  Construction Simulator 3 Lite consim 3 apk indir 2021**

Bir ağ bağlantısı da gereklidir.

destek

Sorun mu yaşıyorsunuz? http://supercell.helpshift.com/a/clash-royale/ veya http://supr.cl/ClashRoyaleForum’u ziyaret edin veya oyunda Ayarlar > Yardım ve Destek’e giderek bize ulaşın.

Gizlilik Politikası:
http://supercell.com/en/privacy-policy/

Kullanım Şartları:
http://supercell.com/en/hizmet şartları/

Ebeveyn Rehberi:
http://supercell.com/en/parents/

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
APK ADRIOD INDIR 
Spel apk Download
APK indir 

5/5 - (1 vote)

Yenilikler

Various minor bug fixes and improvements

Video

Görüntüler

Bağlantıları İndir

telegram grubumuza katilin

Clash Royale apk mod V3.3024.3 Para Elmas Hileli 2023** APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Clash Royale apk mod V3.3024.3 Para Elmas Hileli 2023** dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları