Bu uygulamayı bildir

Tanım

Cho-Cho Korkunç Charles Örümcek Treni'nde, yerel halk tarafından "Charles" korku 3d oyunları olarak bilinen bir canavarı yok etme görevi size veriliyor. Kimse onun nereden geldiğini bilmiyor ama nedenini biliyor; bu korku oyunlarında cılız insanların etini yemek için. Bu ürkütücü oyun olan Cho-Cho Korkunç Charles-Örümcek Treni'nde üzerinde haritası olan küçük sarı bir treniniz var. av makineli tüfeği ve kontrol panelinde mükemmel bir bobblehead koleksiyonu.Cho-Cho Korkunç Charles-Örümcek Treni Korku ve korkutucu oyun görevlerini tamamlarken bu treni bir korku oyunları yerinden başka bir korkutucu yere gitmek için kullanacaksınız. kasaba halkını ya da hayalet hayatta kalma korku oyunlarında adadan kaçış etrafında terör oyununda artıkları yağmalayın. Zamanla bay et, tüyler ürpertici korku oyunlarında treninizin hızını, zırhını ve hasarını yükseltmek için artıklarınızı kullanacaksınız. -Örümcek Treni Cephaneliğinizi büyütecek ve (umarız) Charles'ın harika ve kudretli ücretsiz korku oyunlarıyla mücadeleye hazır, durdurulamaz bir atış oyunları avcı gücü haline geleceksiniz.

Çuf Çuf tren Charles 2023 oyunu tren karakterinin yer aldığı bir korku oyunu olup aynı zamanda bir aksiyon oyunudur. Oyun sizi canavar treninin dünya çapındaki oyunculara musallat olduğu uzak bir yere götürecek. Bu, yalnızca bu oyunu oynarken elde edebileceğiniz son derece korkutucu ama bir o kadar da keyifli bir çuf çuf deneyimidir.

Bu çuf çuf charles oyunundaki tren, çuf çuf trenden atlayıp canavar treninden kaçma yeteneği gibi bazı harika özelliklere sahiptir, bu da onu oynamayı çok zorlaştırır. Canavar treni de hiçbir şekilde durdurulamaz ve çuf çuf charles hedefini yakalayana kadar veya onlar çuf çuf charles'ın pençelerinden kaçmayı başarana kadar her zaman hedefini kovalamaya devam edecektir.

Oyuncunun çuf çuf Charles'a ve acımasız katil makineye karşı hayatta kalabilmek için reflekslerini ve zekasını kullanması gerekecek.
Çuf çuf charles oyunu, tren karakterinin yer aldığı ve canavar trenin oyunculara musallat olduğu bir korku oyunudur. Oyunun aşağıdaki gibi bazı özellikleri vardır:
Çuf çuf Charles canavarları, onlara yakınsanız size saldıracaklardır, o yüzden dikkatli olun!
Bu çuf çuf charles oyununda birkaç çeşit canavar var ve hepsi birbirinden farklı çuf trenleri.

APK indir  Netflix Mod Apk 10.6.3

Cho-Cho Scary Charles-Spider Train bir hayatta kalma korku oyunu, açık dünya, nişancı oyunudur. Eski bir korku treniyle bir adada gezinin, zamanla treni yükseltin ve evinizde terör estiren kötü niyetli, bilinçli bir trenle savaşmak için kullanın. Palyaço oyunları Charles aç; onun bir sonraki adamı olmayın.
Devasa açık dünya, bir oyuncunun rüyası gibi görünebilir, ancak tetikte olun çünkü korku Cho Cho Scary Charles treni her zaman köşede gizleniyor olabilir. Dürüst olmak gerekirse, korkmamanızı ve bobblehead koleksiyonunuzu zamanla büyütebilmenizi umuyoruz! İlginç kılmak için biraz Funko Pop'a ne dersiniz? Ayrıca korku palyaço oyunları Cho-Cho Scary Charles kötü rahibesinin kesinlikle kendi korkutucu oyunlar filmini hak ettiğini düşünüyoruz. Korku Palyaço, korkutucu gözlerle karşı karşıya, örümcek treni, siz onu av makineli tüfek gücünü kullanarak avlayana kadar sizi takip etmeye devam edecek.

Çuf çuf Charles'ı eğitmek için arkadaşlarınızla bugün bize katılın, sizi kovalarken işini bitirmek için örümcek çuf örümcek bacaklarını kullanın.

Oy Ver post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

Yayınlandığı tarih25 Ara 2022
Güncellendi22 Şub 2024
Boyut51.8 MB
Sürüm-
Google Playden İndir Google Play